Szkolenie Digital Marketing, Firebase oraz GA4

Marketing Internetowy to czarna magia? Chcesz poznać możliwości adresowania reklam w Internecie oraz poznać sposoby na mierzenie konwersji?
Zapraszam na szkolenie na temat Digital Marketingu, które jest idealnym początkiem, aby zrozumieć świat reklamy internetowej. Dodatkowo prowadzę warsztaty z analityki internetowej w Google Analytics 4 oraz szkolenia z marketingu internetowego dla aplikacji mobilnych przy zastosowaniu Firebase.

Szkolenie Digital Marketing

Podczas szkolenia z Digital Marketingu poznasz możliwość promocji w Internecie. Wytłumaczę na czym polega SEO, dowiesz się kiedy optymalizować kampanie Pay Per Click (PPC) na podstawie Cost Per Click (CPC), a kiedy CPM lub CPV. Poznasz narzędzia do analizy danych jak Google Analytics oraz ich wizualizacji Data Studio. Stworzymy lejki sprzedażowe ToFu , MoFu, BoFu na przykładzie najpopularniejszych systemów reklamowych w Polsce: Google Ads (AdWords) oraz Facebook Ads. Na życzenie również Linkedin Ads.

Szkolenie trwa od 1 do 3 dni w zależności od ustalenia zakresu szkolenia.

Sprawdź ramowy plan szkolenia.

Szkolenie Firebase – analityka aplikacji GA4 (app+web)

Google Analytics for Firebase to nowe narzędzie od Google, które można połączyć z Google Analytics 4. Dostajemy wtedy darmowe narzędzie do analizy danych cross device. Narzędzia Firebase adresowane są aplikacjom mobilnym Android / iOS oraz programom/grom napisanym w Unity, C++ oraz aplikacji webowych korzystających z JavaScript (web or Node.js). Dzięki połączeniu z Google Analytics 4 możemy uzyskać za darmo analitykę omnichannel.

Oprócz wielu narzędzi dla developerów, jakie oferuje Firebase, również marketerzy, UX designerzy i analitycy mogą wyciągnąć z niego sporo informacji, do promowania swojej aplikacji, głównie dzięki połączeniu z Google Ads, Big Query, Data Studio oraz eksportując dane Google Analytics 4.

Sprawdź Plan szkolenia Firebase

Więcej o Firebase i jego możliwościach na blogu ITIQ.pl

 

Szkolenie Google Analytics 4

Google Analytics 4 (GA4) to nowe narzędzie od Google, które w lipcu 2023 zastąpi starego Google Analytics Universal (GA3). Podczas szkolenia, które dostosuje do tego czy ma dotyczyć jedynie strony internetowej czy też aplikacji mobilnej, dowiesz się jak łatwo przejść z GA3 na GA4 oraz poznasz typowe problemy i rozwiązania występujące u moich klientów. Program szkolenia dostosowany jest do poziomu uczestników szkolenia, więc nawet nie mieliście do czynienia z GA3, to analityka aplikacyjno webowa, może być wytłumaczona od zera.

Sprawdź Plan szkolenia Google Analytics 4

Warsztat WordPress

Swojego pierwszego WordPressa postawiłem już w 2006 roku, bo już wtedy był najpopularniejszy CMS na świecie. Celem warsztatu jest stworzenie Twojej pierwszej strony internetowej. W trakcie tworzenie swojej pierwszej strony dowiesz się jak działa WordPress i jak go obsługiwać.

Po zakończeniu warsztatu będziesz w stanie stworzyć własną stronę internetową oraz samodzielnie zarządzać dowolną stroną opartą o CMS WordPress. 

Przeczytaj mój artykuł: jaki hosting dla WordPress na blogu ITIQ.

Warsztat z analityki internetowej

Mierzenie skuteczności kampanii reklamowych, powinno być jednym z najważniejszych zadań Digital Marketera. Najefektywniej sprawdza się przy tym wdrożenie Google Tag Managera (GTM). GTM otwiera wiele nowych możliwości mierzenia tego co dzieje się na naszej stronie internetowej.

Podczas warsztatu pokazuje jak skonfigurować kody analityczne Google Analytics oraz pixel FB w Google Tag Managerze oraz omawiam podstawowe zagadnienia jak UTM, Sesja, Konwersje, Listy odbiorców niezbędne by zrozumieć dane, które otrzymujemy w raportach Google Analytics.

Indywidualne konsultacje marketingowe

Oprócz szkoleń i warsztatów warto porozmawiać, aby dokładniej omówić Twoje wyzwania marketingowe, z którymi się aktualnie zmagasz. Konsultacje możemy przeprowadzić telefonicznie, skypowo lub w cztery oczy, po wcześniejszym umówieniu mailowym.

Godzina konsultacji kosztuje od 120 zł netto. Szczegóły w zakładce: konsultacje marketingowe.

Przeczytaj mój artykuł: Skąd czerpać wiedzę o marketingu na blogu ITIQ.

Czym różni się szkolenie od warsztatu?

Podczas szkolenia widzimy się w większym gronie i pracujemy głównie na slajdach. W przypadku warsztatów mamy przed sobą komputer i działamy praktycznie. Warsztaty odbywają się w małych grupach do 5 osób lub indywidualnie w Poznaniu, Gdańsku lub na Skype.

Dlaczego warto wybrać moje szkolenia i warsztaty?

Oszczędność czasu

Szkolenia oraz warsztaty skonstruowane są w taki sposób, aby przekazać maksimum praktycznej wiedzy, w jak najkrótszym czasie. Pozatym – kto pyta, nie błądzi, podczas szkoleń zachęcam do zadawania pytań.

Sama praktyka

Jestem praktykiem, zdobywam wiedzę ucząc się prowadząc swoje blogi oraz kampanie internetowe dla firm z różnych branż. Realizowałem kampanie od producenta łóżeczek, poprzez nieruchomości, po banki.

To nie koniec

Po zakończonym warsztacie/szkoleniu, gdy przejdziesz do działania, na pewno pojawią się pytania. Spokojnie, pozostajemy w kontakcie dostaniesz dostęp do specjalnej grupy, by móc je zawsze zadać.

Zainteresowana/y? Odwiedź zakładkę kontakt.