Konsultacje marketingowe

Konsultacje marketingowe to najszybsza form rozwiązania bieżących problemów marketingowych. W ten sposób mogę najszybciej uzupełnić/wspomóc Twój biznes lub kompetencje Twojego działu marketingu. Sprawdź również ofertę oraz szkolenia z marketingu.

Mnogość dostępnych narzędzi i sposobów promocji w Internecie może przytłaczać: Google Ads (AdWords) / Facebook Ads / Pozycjonowanie (SEO) / Social Media / Content Marketing, Firebase to tylko wybrane elementy Digital Marketingu.

Jak dobrać odpowiednie narzędzia analityczno-marketingowe? Jak efektywnie prowadzić kampanie marketingowe i je rozliczać?

Na podstawie kilkuletniego doświadczenia zebranego w sektorach B2B i B2C i ciągłego rozwoju jestem w stanie doradzić i odpowiedzieć na Twoje pytania z gwarancją satysfakcji.

Podczas konsultacji oprócz odpowiedzi na pytania otrzymasz wskazówki z zakresu optymalizacji konwersji (CRO) na swojej stronie internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Godzina konsultacji to inwestycja 160 zł, przy zakupie min. 4 godzin – 120 zł.

Aby jak najlepiej wykorzystać czas konsultacji, przygotuj:

  • w formularzu lub mailu, który znajdziesz na dole tej strony podeślij stronę internetową/aplikacje mobilną, którą będziemy omawiać,
  • spisz pytania w postaci punktów, możesz mi je również podesłać przed samą konsultacją na mój adres mailiowy,
  • pobierz program Skype i dodaj mój nick: marcinmilow, dzięki temu będziesz mógł udostępnić mi swój ekran, co czasami się przydaje, a nie jest możliwe podczas rozmowy telefonicznej.

Porozmawiajmy

Dziękuje, że jesteś zainteresowana/y konsultacjami marketingowymi. 

W celu ustalenia terminu napisz do mnie maila: [email protected], lub skontaktuj się poprzez Facebook (fan page ITIQ) lub LinkedIn.

Postaram się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin, aby ustalić szczegóły spotkania. Nie szukasz konsultacji? Sprawdź moją ofertę.

Podane ceny są kwotami netto.