YouTube zamiast telewizji śniadaniowej… czyli ciekawe kanały warte subskrybcji

Dzięki Internetowi edukacja jest powszechnie dostępna, a YouTube jest jednym z lepszych źródeł darmowej wiedzy. Czasami podczas porannego śniadania zamiast oglądać telewizje śniadaniową warto obejrzeć jakieś szkolenie by poszerzyć swoje horyzonty. Poniżej opisuje kilka kanałów, które sam subskrybuje, ponieważ pojawiają się tam nagrania związane z moimi zainteresowaniami.

Darmowe specjalistyczne szkolenia

Altkom Akademia – kanał który ma dość mało subskrypcji pomimo bardzo wartościowego contentu. Znajdziemy tam między innymi kurs programu GIMP, podstawowych informacji na temat metodologii zarządzanie projektami Agile, PRINCE2.

Altkom Akademia - kanał na YouTube

Przykładowe darmowe kursy na kanale Youtube – Altkom Akadamia

Darmowe kursy z języka angielskiego

NaukaAngielskiegoZaDarmoYoutube

Przykładowe lekcje angielskiego z kanału – „Learn English with Let’s Talk”

Learn English with Let’s Talk – Free English Lessons – profesjonalnie prowadzony kanał dla osób które znają już podstawy języka angielskiego i chcą go jeszcze poprawić. Kanał jest powiązany z kilkoma trenerami, którzy posiadają indyjski akcent.

Nauczyciele języka angielskiego na kanale EngVid

Nauczyciele języka angielskiego na kanale EngVid

engVid – kolejny profesjonalny kanał który w swoim portfolio posiada wielu nauczycieli języka angielskiego. Większość z nich uczy z brytyjskim akcentem. Kanał agreguje klikunastu trenerów, a każdy z nich ma własny styl przekazywania wiedzy.

Nagrania związane z rozwojem osobistym

Najpopularniejsze nagrania na kanale YT -Rozwojowiec

Najpopularniejsze nagrania na kanale YT -Rozwojowiec

Rozwojowiec –  Nagrania w formacie prezentacji z animacjami, które ułatwiają zapamiętanie przekazywanej wiedzy. Na zdjęciu powyżej widać jedne z najpopularniejszych nagrań znajdujących się na kanale.

i to nie koniec. Na YT jest o wiele więcej ciekawych knałów, które warto obserwować i wkrótce uzupełnie ten artykuł o kolejne pozycje.

Related Posts

Leave a Comment!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Umiesz liczyć? *